Kursy

Wyjazdowe Warsztaty Gotowania "Ajurweda od Kuchni"
Wyjazdowe

Wyjazdowe Warsztaty "Ajurweda od Kuchni" to nie będą zwykłe warsztaty gotowania!

To nie będą tylko przepisy, nowe dania, chociaż wiadomo, że one też będą.

Chcę Cię zarazić miłością do "kuchcenia" i luzem w kuchni.

Gotowanie to tworzenie, a nie odtwarzanie, wierzę, że każdy może być w niej ARTYSTĄ.

Odczaruję więc Twoje przekonanie, że gotowanie ajurwedyjskie jest trudne, zdrowa kuchnia jest droga albo, że nie umiesz albo boisz się gotować.

Nauczę Cię jak gotować szybko, smacznie, zdrowo i po ajurwedyjsku. 

 

Warsztaty wyjazdowe odbywają się w Agroturystyce Buchmila w Jemiołowie

Ajurwedyjskie Oczyszczanie wątroby online ze wsparciem WIOSNA 2024
Online grupowe

Ajurwedyjskie Oczyszczanie wątroby online grupowe przebiega zgodnie z zasadami ajurwedyjkiej Panchakarmy. To wersja dla osób, które chcą oczyścić się samodzielnie w domu, ale przede wszystkim przejść ten proces bezpiecznie. 

Bezpieczeństwo gwarantuje moja obecność - obecność doświadczonego praktyka ajurwedyjskiego. Oczyściłam już prawie 250 osób. Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, kompetencje i doświadczenie.

Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi (też tego nie lubię).Osobisty kontakt pozwala na indywidulane podejście do każdego uczestnika pomimo, że to wersja online.

Nie jesteś sama/sam, masz obok mnie i ludzi, którzy towarzyszą Ci w tym procesie.

Obecność grupy, której przyświeca ten sam cel - jest nieoceniona, szczególnie kiedy pojawiają się wątpliwości czy chwile zwątpienia.

 

Oczyszczanie w tej wersji odbywa się tylko raz, każdej wiosny i jesieni.

Nie zwlekaj!

Ajurwedyjskie Oczyszczanie wątroby w Jemiołowie - WIOSNA 2024
Wyjazdowe

Ajurwedyjskie Oczyszczanie w Jemiołowie – wyjazdowe, to najbardziej intensywna, efektywna i zindywidualizowana forma oczyszczania, przede wszystkim oczyszczania wątroby.

Będąc pod opieką mojego zespołu, przez te kilka dni, całkowicie odetniesz się od świata zewnętrznego i skupisz wyłącznie na sobie.

Zbilansowana i smaczna dieta oczyszczająca, masaże oraz zabiegi ajurwedyjskie dostosowane nie tylko do pory roku, ale też Twoich potrzeb zagwarantują, by proces oczyszczania przebiegał na najwyższym poziomie.

Dodatkowo doświadczysz pachnących zabiegów pielęgnacyjnych, prowadzonych medytacji i technik oddechowych - pranajam, dużo wiedzy i wiele innych niespodzianek, dzięki którym nie tylko zbliżysz się do Ajurwedy, ale przede wszystkim do Siebie i do swojego Ciała. 

SOS dla Zaburzonych Dosz
Online grupowe

Jestem bardzo pragmatyczna. Uważam np. że nikomu nie są potrzebne przedmioty, które się nigdy nie przydają, ani wiedza, z której się nie da korzystać.

Ajurweda też jest bez sensu, jeśli nie rozumiesz jak, po co i kiedy jej używać.

Picie ciepłej wody i codzienna Abhyanga to trochę mało...

SOS dla Zaburzonych Dosz to dwudniowe szkolenie w formie interaktywnych warsztatów - jedyna taka edycja na żywo!

Nauczę Cię jak wykorzystywać Ajurwedę w codziennym życiu. Jak obserwować siebie, na co zwracać uwagę, czego unikać. Jak rozpoznawać, która z dosz się "podnosi" i jak ją balansować, min. za pomocą diety.

Czyli sedno Ajurwedy.

Zaloguj się lub zarejestruj