Pitta – jak ją rozpoznać?

Kiedy spojrzysz w jej oczy, wszystko stanie się jasne. Jej spojrzenie jest błyskotliwe, wyraziste, a nawet trochę przenikliwe.

Kiedy jest zła, poczujesz moc jej wzroku głęboko w ciele.

Jak opisać jednym zdaniem tę doszę?

Pitta jest średnia we wszystkim, co ją charakteryzuje. Jej ciało wygląda na zrównoważone i proporcjonalne, często mówi się o niej, że jest „ w sam raz”. 

Zwykle nie jest, ani szczególnie wysoka, ani też bardzo niska. Jest średniego wzrostu.  Ani szczupła, ani zbyt gruba. 

Widoczne są u niej mięśnie, nawet jeśli nie ćwiczy. A podczas regularnych treningów, bardzo łatwo jest jej je wypracować.

Ma zgrabną, przystojną sylwetkę i zachowane proporcje. Jeśli popuści wodze z jedzeniem, np. podczas wakacji, szybko przybiera na wadze. To fakt, łatwo tyje, ale też łatwo chudnie. Jeśli tyje – to dla niej bardzo charakterystyczne – tłuszcz rozkłada się w miarę równomiernie w całym ciele.

Wciąż wygląda dobrze.

Pitta jest obiektywnie ładna, ma regularne rysy twarzy, bo wszystko jest właśnie w sam raz.

Czoło ma średniego rozmiaru, od górnej granicy brwi mieszczą się na nim cztery palce dłoni – wskazujący, środkowy, serdeczny i mały. 

Jej skóra jest dobrze nawilżona i ciepła, ze skłonnościami do rumieńców i zaczerwienień. Kiedy pojawiają się u niej jakieś emocje albo prowadzi eksycytującą dyskusję, jej twarz i szyja zaogniają się. Widać, że w środku płonie. Ma też większe, niż pozostałe dosze, skłonności do tego, by na jej skórze pojawiały się pieprzyki i piegi. Jest bardzo wrażliwa na słońce, łatwo może się nim poparzyć. 

Usta ma średniej wielkości, dość mięsiste, często czerwone lub różowe, z dobrze zarysowaną linią.

Jej oczy też są średniego rozmiaru, proporcjonalne do wielkości twarzy. Białka bywają zaczerwienione albo zażółcone. Oczy są wrażliwe na światło i dym, niestety często szybko słabną. Pitta wcześnie zaczyna nosić okulary. Tęczówka Pitty najczęściej ma kolor jasnoniebieski, orzechowy lub zielony.

Brwi są umiarkowanie gęste, zarysowane w ostry, wyraźny łuk.

Jej nos jest prosty, proporcjonalny i wyraźnie zakończony. 

Zęby Pitty też są w sam raz, wyglądają na równe, ale można dopatrzyć się u nich drobnych niedoskonałości. Miewa żółtawe szkliwo i tendencje do krwawiących dziąseł.

Paznokcie mają regularny, trochę kwadratowy kształt. Są raczej miękkie, ale dość mocne. Różowe i gładkie.

Włosy ma najczęściej proste i gładkie ale za to cienkie i delikatne, z tendencją do przetłuszczania się. Najczęstszym kolorem włosów Pitty jest blond albo rudy. Dosza ta szybko siwieje albo łysieje. Owłosienie na ciele ma też jasne i delikatne.

Gdy Pitta jest kobietą, zazwyczaj jest zgrabna, ma ładne wypukłe pośladki w kształcie jabłka i proporcjonalny do ciała biust. Gdy kryje się w ciele mężczyzny, jest to mężczyzna przystojny i umięśniony.  

Zaloguj się lub zarejestruj